top of page
seratonin logo_edited_edited_edited.png

BİZ KİMİZ? 

Meraklı, heyecanlı, aktif sporcu, büyümeyen çocuklarız…

day22_edited_edited.jpg
  • LinkedIn

KURUCUMUZ: AYŞİN ÖZER

İstanbul Üniversitesi’nde İktisat eğitimi aldı, aynı alanda master yaptı. İş hayatına borsacı olarak başladı, ardından Amerika’da Berkley Üniversitesi’nde pazarlama eğitimi aldı.  Kurumsal hayatta pazarlama yöneticisi olarak çalıştıktan sonra işinin gücünün spor olmasına karar verdi. Spor organizasyonları yapan bir firmanın ortakları arasına girdi, 12 yıl proje geliştirme, satış ve pazarlama yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında Seratonin Dijihal’i kurdu.

 

Bugün lisanslı bir sporcu, 1. kademe antrenör, maraton koşucusu, triatlet,  dağcı ve kaya tırmanışçısı, doğa sporları meraklısı, konuşmacı, öğretim görevlisi ve iş kadını olarak spora ve markalara değer katıyor.

YENİLİKÇİ DENEYİMLER ÜRETİRİZ

Sporu odağımıza alırken, kullanabileceğimiz iletişim araçlarının da her geçen gün yenilendiğini ve değiştiğini görüyoruz. Doğada veya şehirde en zorlu şartları oyun alanımıza nasıl dönüştürüyorsak, bir markayı da hedefe götürürken tüm teknolojik yeniliklerden faydalanıp, online veya offline interaktif deneyimler kurgularız

SPOR VE HAREKET BİZİM YAŞAM BİÇİMİMİZ

30 yılı aşkın aktif spor hayatı ve 12 senelik sportif etkinlik yönetimi tecrübemiz bize sporun birleştirici etkisini ve bununla bir markaya nasıl değer katılabileceğini öğretti. Bu sayede koşudan yüzmeye, bisikletten dağcılığa her spor branşında markanız için unutulmayacak deneyimler ve hikayeler üretiyoruz.

bottom of page